Dodano: 05.01.2024

Certyfikat BHP

Z przyjemnością informujemy , że 3 stycznia 2024r. proces oceny polityki BHP w EkoPaliwa Chełm Sp. z o.o. prowadzony w ramach audytu re-certyfikującego został zakończony z wynikiem pozytywnym. Spółka po raz trzeci otrzymanała Certyfikat BHP SAP No. 3140182 zapewniający jej utrzymanie ważności "Zielonego Certyfikatu" i Statusu "Dostawcy/Podwykonawcy Potwierdzonego" Cemex Polska.


EkoPaliwa Chełm Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, by zapewnić wysokie standardy BHP dlatego od 2022r. uczestniczy w organizowanym przez Cemex Polska Sp. z o.o. Programie Oceny Dostawców oraz zgodności z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy obowiązującymi w zakładach CEMEX Polska.
 

Program dedykowany jest do wszystkich dostawców oraz spółek zlokalizowanych na terenie należącym do Cementowni Chełm i ma na celu sprawdzenie zgodności standardów bezpieczeństwa pracy obowiązujących u dostawców/najemców ze standardami BHP CEMEX.
 

Pozytywny wynik audytu recertyfikującego potwierdza wysoki poziom polityki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników prowadzonej w EkoPaliwa Chełm Spółka z o.o.